INFO K ZÁVODU!!!!!!

PLATBA za startovné bude probíhat v hotovosti na místě při registraci tzn. 19.5.2018. Prosíme o dodržení času registrací, která bude probíhat od 9.00hod do 10.00hod, nenechávejte to na poslední chvíli DĚKUJEME. Při registraci dostanete své startovní číslo a bezpečnostní náramek na ruku abychom oddělili závodníky od diváků pro naši lepší orientaci + informaci o startovní vlně ve které běžíte. (info ve které skupině běžíte je ve startovní listině)

PARKOVIŠTĚ bude připraveno pro Všechny naše závodníky. Nicméně  Vás chceme poprosit, pokud to bude možné zkuste se domluvit a přijet společně abychom se vešli, ale nebojte parkoviště bude dostatečně.  49°39'13.4"N 13°59'36.3"E zde parkujete :-) vše bude kompletně vyznačené takže nemůžete minout.

OBLEČENÍ není to módní přehlídka :-) nicméně je na Vás v čem poběžíte, ale musíme upozornit, že se můžete ušpinit, něco třeba i roztrhnout, namočit se apod. prostě je to závod tak s tím prosím počítejte! Co se týče obuvi tak zde u nás jsou zakázané BOTY S HŘEBY!!! kdo si je přinese tak nepoběží. Doporučujeme běžeckou obuv a nejlépe se silnějším vzorkem do terénu, ale není podmínka.

START je plánován cca 10.30-10.45hod. První poběží dospělí trať 5km následně se připojí 1,8km a jako poslední si užijeme naše nejmenší a to bude trať na 800m. Konec závodu je plánován cca 14.30-15.00 hod. Vyhrazuje si možnost změny startovních tratí s ohledem na počasí (myšleno, že by třeba první běželi naši nejmenší závodníci)

ZÁZEMÍ budou pro Vás připraveny převlékárny, abyste nemuseli běhat do křoví apod. a to samé plátí máme TOY TOY (jsme pro každou prdel) Jsme profíci a chceme pro Vás pohodlí :-) :-) :-) Dále pro Vás po celý den bude připraveno občerstvení v naší stylové trafice :-) a po celou dobu zde bude DJ takže bude vše ladit jak má.

ZÁVĚR chceme Vás poprosit, je to naše první akce a věřte nevěřte je to opravdu těžké vše sladit a naplánovat abychom si to společně užili, takže pokud něco třeba nebude úplně klapat :-) buďte na nás prosím hodní :-) DĚKUJEME