O NÁS

Ahoj Všem, kdo právě nyní čte tyto řádky. Dovolte abychom se Vám přestavili. Míra Melichar (40) a Pepa Budka (38). Jsme dva kamarádi, kteří si našli životní styl....nebo možná spíš zálibu ve sportu a to hlavně fitness (s vlastní vahou) a OCR závody jako Predátor race a Spartan race ale vše v amatérské rovině. Na stará kolena začínáme blbnout :-) (tak toto bylo již před 3 lety :-) nyní máme rodiny plno dalších projektů, ale snažíme se, aby jsme pořád nějak vypadali :-) ).  A proto jsme se rozhodli, že uspořádáme již.....no chtěli by jsme napsat již páté (3/5 díky okolnostem ve světě to mohl být již pátý ročník, ale bude teprve třetí, jelikož dva jsme museli zrušit) tohoto typu u nás v Žežicích a vlastně myslíme, že i v Příbrami......a UDĚLÁME ŠŤASTNÉ I VÁS:-)

Vždy po absolvování nějakého závodu, nebo našeho společného tréninku, jsem si v duchu říkal (MM), že by se mi strašně líbilo udělat něco svého, v trošku jiném duchu abych tím dokázal oslovit určitou skupinu lidí a přátel. Dlouho jsem vše odkládal a jeden z hlavních důvodů byla obava.......obava z toho jestli to dokážu připravit tak aby to lidi chytlo a zalíbilo se to. No a jednou po cvičení mi říká Pepčany.....Mirečku je čas udělat už toho Žežického tvrďáka....no a začalo se vše pomalu rodit. Hlavním motorem celého projektu je má žena Markéta Melicharová, která mi dala zelenou a v mém snu mě podporuje (i když to má semnou občas složité) a za to jí patří velký DÍK.  Je to pro nás nyní výzva jak vše perfektně připravit abychom si to všichni společně mohli užít. No a kdo ví........sny jsou od toho aby se plnili a naším snem je v tomto pokračovat dokud nás to bude bavit......a to bude ještě hodně dlouho.

PROTO HOĎTE VŠEDNÍ STAROSTI ZA HLAVU A POJĎTE SI S NÁMA UŽÍT SPORTOVNÍ ZÁBAVU. VYKAŠLETE SE NA "NAŠEPTÁVAČE" VE VAŠÍ HLAVĚ....TO NEMŮŽU DÁT....NEBO.....JE TO MOC DLOUHÉ.....TO JSOU VĚCI CO VÁS V ŽIVOTĚ BRZDÍ.....SLIBUJEME VÁM, ŽE VŠICHNI TO DÁTE A ODNESETE SI SILNÝ ZÁŽITEK A MOŽNÁ I NĚJAKÝ ŠKRÁBANEC ČI MODŘINU :-) :-)